Вітаємо на сайті Street Angels (UKRAINE)
Отримувати знижки та бонуси - легко! Члени клубу Street Angels (UKRAINE) вже користуються перевагами! А ти?...
читати далі
Що таке "вуличні перегони", ".S4", "Стріт Квест"?... Повна інформація про це зібрана тут...     читати далі (теги)
Завантажуй музичні альбоми від
Street Angels (UKRAINE)!..     читати далі
Чекай! Є хвилина?! Оціни ідею!!!
Ціль - 5000 голосів "ЗА"!...     читати далі

Юридична інформація Street Angels (UKRAINE)


Вімова від відповідальності

Автор не відповідає за актуальність, правильність, повноту та якість інформації, що є розміщенною веб-сайті. Тому, вимоги щодо відшкодування збитків, заподіяних внаслідок використання інформації цього веб-сайту, відкидаються.
Будь-які пропозиції, не тягнуть за собою юридичних зобов’язань та не мають обов’язкової сили. Усі пропозиції та інформація, що міститься на веб-сайті, можуть бути розширені, змінені або видалені без попередження.


Відповідальність за посилання

Цей веб-сайт містить посилання та інші адреси в інтернет. Автор не несе жодної відповідальності за будь-які контенти, на які є посилання, або ж які згадуються на цих сторінках. За будь-який збиток, що виник в результаті використання наданої тут інформації, може нести відповідальність тільки лише автор відповідної зовнішньої с сторінки, але не автор сторінки, де є посилання на такі адреси.


Політика конфіденційності

Якщо є можливість введення інформації особистого або комерційного характеру, тобто: електронної адреси, імені або назви, адрес, то введення такої інформації відбувається добровільно. Використання та оплата запропонованих послуг дозволяється у разі технічної можливості, без деталізації будь-яких особистих даних, або ж у вигляді анонімних даних чи під псевдонімом.


Авторське право

Усі електронні документи та веб-сторінки, а також їх частини, захищені авторськими правами. Їх дозволено копіювати або друкувати тільки лише з метою отримання інформації в особистих, учбових або некомерційних цілях та при умові, що вони мають відповідну помітку. Автор залишає за собою право позбавити цього дозволу у будь-який час. Без попереднього письмового дозволу автора заборонено поширювати, зберігати в архіві або на іншому сервері, використовувати у форумі, в онлайнових службах або записувати на CD-ROM будь-який із документів або веб-сторінок цього сайту. Їх дозволяється копіювати виключно в кеш комп’ютера або на сервер-посередник з метою оптимізації роботи комп’ютера. Ми дозволяємо та заохочуємо цитування наших документів та/або веб-сторінок, а також посилання на наш сайт.


Цей веб-сайт розроблений B11 co. Public Media Networks Creators